Jsme globální výrobce barev a dny v našem brněnském centru sdílených služeb rozhodně nejsou natřené našedo. Potkáte u nás ty, jež baví čísla, účetnictví, cizí jazyky a administrativa.

Z Brna se staráme o administrativu faktur, účetnictví, HR a vzdělávání. Podporujeme tak kolegy v našich PPG evropských pobočkách, ale i USA, Kanadě atd.

V Brně nás je kolem 500 zaměstnanců a ať se známe méně či více, všichni si tykáme. Potkáte u nás mladé tváře, ale i zkušené matadory.

Fakturant s AJ (Accounts Payable)

Chceš získat zkušenosti z prostředí velké mezinárodní společnosti? Hovoříš anglicky a baví Tě práce v administrativě? Zkus to u nás.

Co bude Tvojí náplní práce:

Na pozici Accounts Payable Specialist, jak pozici oficiálně nazýváme, budeš pracovat s fakturami. Ty je potřeba zadat do systému, zajistit včasnou úhradu a každý den komunikovat e-mailově (nebo i telefonicky) v angličtině s dodavateli. Úkolem je řešit jejich dotazy a požadavky ohledně plateb a problematických faktur. Součástí je také zpracovávání reportů.

Co bys měl/a splňovat?

• domluvit se anglicky (po e-mailu i telefonicky)
• znalost dalšího jazyka (např. španělštiny, holanštiny, polštiny,...) velkou výhodou
• zkušenost nebo chuť pracovat v administrativě + práce na PC
• být organizovaná/ý a mít rád/a částečně rutinní práci

Jací jsme my?

V naší firmě pracuje skoro 500 zaměstnanců a ať se známe méně či více, všichni si tykáme. Potkáš u nás mladé tváře, ale i zkušené matadory. Razíme týmového ducha a kromě práce, se potkáváme např. u zdravých snídaní, na kreativních workshopech, cestovatelských přednáškách, občas zajdeme na masáž, zacvičíme si v našem open space a oddychovat můžeme v relax roomu.

Kromě toho máme srdce na pravém místě a pomáháme tam, kde je to potřeba (zkopíruj a vlož do prohlížeče https://www.facebook.com/PPG-Czech-Republic-296841907029719/?fref=ts)

Kontakt

PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o.
Zuzana Hrubá