Znáte barvy značky Primalex, Johnstone‘s, Balakryl, ProGold a Praktik? Chcete s nimi pracovat v mezinárodní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru? Oceníte přátelský kolektiv?

Vedoucí prodejny - Opava

Pro naši novou prodejnu v Opavě hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici vedoucí/vedoucího. Pojďte s námi zkrášlovat svět!

Jaká bude Vaše náplň práce?

• řídit chod celé prodejny
• úzce spolupracovat a reportovat manažerovi sítě Dům barev
• vést a rozvíjet zaměstnance prodejny
• zajišťovat spokojenost zákazníka a kvalitu obsluhy na prodejně
• řídit administrativu a zásoby zboží na prodejně

Co od Vás očekáváme?

• zkušenosti s vedením lidí – min. 3 roky
• praxe v obchodním prostředí
• znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk. B - výhodou
• zájem o vzdělávání v oboru nátěrových hmot

A co Vám nabízíme?

• zajímavé finanční ohodnocení
• odměny v závislosti na pracovních výsledcích
• 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na životní/penzijní pojištění, firemní wellness aktivity
• odměny při životních a pracovních jubileích
• firemní akce (vánoční večírky, výlety, charitativní akce)
• sleva na firemní produkty

Kontakt

PPG Deco Czech a.s.
Břasy 223
338 24  Břasy
Česká republika