Jsme globální výrobce barev a dny v našem brněnském centru sdílených služeb rozhodně nejsou natřené našedo. Potkáte u nás ty, jež baví čísla, účetnictví, cizí jazyky a administrativa.

Z Brna se staráme o administrativu faktur, účetnictví, HR a vzdělávání. Podporujeme tak kolegy v našich PPG evropských pobočkách, ale i USA, Kanadě atd.
V Brně nás je kolem 500 zaměstnanců a ať se známe méně či více, všichni si tykáme. Potkáte u nás mladé tváře, ale i zkušené matadory.

Fakturant s francouzštinou (Accounts Payable)

Chceš získat zkušenosti z prostředí velké mezinárodní společnosti? Mluvíš plyně francouzsky a i trochu anglicky a baví Tě práce v administrativě? Zkus to u nás.

Co bude Tvojí náplní práce:

Na pozici Accounts Payable Specialist, jak pozici oficiálně nazýváme, budeš pracovat s fakturami. Ty je potřeba zadat do systému, zajistit včasnou úhradu a každý den komunikovat e-mailově (nebo i telefonicky) ve francouzštině s dodavateli.
Úkolem je řešit jejich dotazy a požadavky ohledně plateb a problematických faktur. Součástí je také zpracovávání reportů.

Co bys měl/a splňovat?

• domluvit se francouzsky (po e-mailu i telefonicky) a občas i anglicky
• zkušenost a chuť pracovat v administrativě + práce na PC
• být organizovaná/ý a mít rád/a částečně rutinní práci

Jací jsme my?

V naší firmě pracuje skoro 500 zaměstnanců a ať se známe méně či více, všichni si tykáme. Potkáš u nás mladé tváře, ale i zkušené matadory. Razíme týmového ducha a kromě práce, se potkáváme např. u zdravých snídaní, na kreativních workshopech, cestovatelských přednáškách, občas zajdeme na masáž, zacvičíme si v našem open space a oddychovat můžeme v relax roomu. Pomáháme také několika neziskovým organizacím a mnoho dalšího.
Více se o nás můžeš dozvědět na facebooku "PPG People Brno".

Kontakt

PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o.
Zuzana Hrubá